bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1722034

Recenzje

Z Hajerem na kraj Indii

Bikeowa podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1
środa, 30 maja 2012 10:03

Więcej recenzji "Z Hajerem na kraj Indii" Mieczysława Bieńka na stronie lubimyczytac.pl

 

Recenzje Górfanki na szczytach Himalajów

Bikeowa podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1
środa, 30 maja 2012 09:52

Więcej recenzji na stronach portalu lubimyczytac.pl

 

 

recenzja z: Moje góry - Sebastian Nikiel

Bikeowa podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1
wtorek, 24 stycznia 2012 11:12

http://s-nikiel-mojegory.pl/recenzje%20ksiazek/gorfanka3/gorfankatrzy.index.html

 

Recenzja nowego Hajera,

Bikeowa podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1
wtorek, 22 listopada 2011 14:36

Czytam wiele książek podróżniczych, szczególnie interesują mnie rejony Azji, Indie, Tybet. Sięgając po pana książkę, nie spodziewałam się, że odnajdę taką perełkę. Nie mówię już o opisach pana wojaży, które są bardzo zajmujące i ciekawe. Tak jak pan pochodzę ze śląska, z Katowic, z Zawodzia. Okazało się nawet, że pracował pan z moim tatą na grubie:). To, w jaki sposób pisze pan o Śląsku, Nikiszu pozwala poczuć dumę, że jest się stad, przynależy do tego miejsca. To szczególnie cenne, zwłaszcza dla osoby tak młodej jak ja. Nasze pokolenie coraz częściej wyjeżdża stąd do pracy w innych miastach, na Zachód. Coraz mniej mamy wspólnego z kopalniami i gwarą. Mimo iż rodzice w domu mówią gwarą, nas w szkołach tego oduczono. Dlatego tak ważna dla mnie była szczególnie pana pierwsza książka. Sposób, w jaki pisze pan o Śląsku, latach dzieciństwa i pracy, pomógł mi lepiej zrozumieć mojego ojca, Śląsk i hajerowski charakter łączący starsze pokolenie ślązaków. I to jest chyba największa magia pana książek. I za to panu bardzo dziękuję.
   

Życzę panu więcej niesamowitych podroży, więcej przygód do opisywania w kolejnych, ciekawych książkach, które na pewno zakupię.

Sandra

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 6

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start