bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Odsłon : 1898922

Mia Słowik w wywiadzie wideo o swoich książkach

Wydarzenia
niedziela, 25 kwietnia 2021 17:41

peruwianska_zona_okladka2

Z okazji ukazania się kolejnej książki Mii Słowik Peruwiańska żona została zdradzona prezentujemy wywiad wideo z autorką.   

W dniu 24.04.2021 r. odbyło się pierwsze spotkanie z autorką książki Jak zostałam peruwiańską żoną, w trakcie którego autorka zdradza swoje prawdziwe nazwisko, a także wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na użycie w tym przypadku pseudonimu. Oczywiście jest też sporo o tym, jak powstawała książka, o dalszych planach wydawniczych i innych książkach autorki, które już ujrzały światło dzienne. Wywiad można objerzeć pod linkiem podanym Tutaj.   

Organizatorem spotkania była Biblioteka Publiczna im. St. Staszica w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, a interesującą rozmowę poprowadziła Pani Małgorzata Koziarska.  


 

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start