bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1237915

Hajer na kole - nominacje w konkursie na najlepszą książkę na wiosnę

Wydarzenia
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 19:24

hajer-konkursMamy dobrą wiadomość dla fanów książek niestrudzonego podróżnika - Mietka Bieńka "Hajera". Jego najnowsza książka Hajer na kole, czyli rowerem po Kirgistanie i Kazachstanie otrzymała nominacje zarówno jury jak i internautów w konkursie na najlepszą książkę na wiosnę, organizowanym przez portal granice.pl. Pełną listę nominowanych książek zamieszczono na stronie:  

http://ksiazkanawiosne.pl

Jednocześnie zachęcamy do oddawania ponownie głosów na naszą książkę w drugim etapie konkursu (osoby, które oddały głos w poprzedniej fazie mogą głoswać jeszcze raz). Adres do formularza to: 

http://ksiazkanawiosne.pl/glosowanie,6050820

(Nasza książka znajduje się w kategorii "Podróże literackie"). Konkurs trwa tylko do 10.04.2019 roku, a wyniki zostaną ogłoszone 12.04.2019 roku.

Na osoby biorące udział w głosowaniu czekają cenne nagrody książkowe.  

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start