bg

"GórFanka. Na szczytach Himalajów" wydanie III

Książki -Tematycznie
środa, 30 maja 2012 11:57

AC2-3_okladkaOd 24.05.2012  dostępne jest na rynku księgarskim nowe wydanie poczytnej książki Anny Czerwińskiej "GórFanka na szczytach Himalajów".  Czytelnikom, którzy dopiero teraz mają możliwość zetnkąć się z tą książką, pragniemy podpowiedzieć, że Anna Czerwińska opowiada tu o swoich zmaganiach z trzema wysokimi ośmiotysięcznikami - Everestem, Lhotse i Makalu. Całość uzupełniona inspirującymi zdjęciami z akcji górskiej wykonanymi przez autorkę oraz Darka Załuskiego i Jurka Natkańskiego.

 Zapraszamy do lektury wszystkich fanów gór!

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start